Par mums

SIA Spark Pro ir flīžu tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā plašu produkcijas sortimentu no pasaules vadošajām valstīm flīžu kvalitātē un dizainā – no slavenām Spānijas un Itālijas rūpnīcām. Mūsu galvenā vērtība ir klientu vissmalkākās vēlmes, veidojot individuālo mājas, dzīvokļa vai biroja iekšējā un ārējā interjera dizainu.

Mūsu speciālistiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem jaunākās un pieprasītākās kolekcijas no tādiem slaveniem flīžu ražotājiem kā Baldocer, GrupoHalcon, La Platera, Codicer95, Peronda, Guibosa, Gres Aragon u.c. Klientiem ir iespēja izvēlēties jebkuru no piedāvājuma klāstā esošajām vannas istabas, virtuves, grīdas, sienas, fasādes, ielas vai klinkera veida flīžu kolekcijām, apskatoties tās mūsu salonā „Flīžu Galerija”, kas atrodas Rīgā, Ganību dambī 24D.

Piedāvājam plašu produkcijas spektru sākot no tradicionālā dizaina flīzēm, beidzot ar marmora pils stila flīzēm un mozaīku. Lielākā kolekcijas daļa ir pieejama uz vietas mūsu noliktavā Rīgā. Klientiem ir arī iespēja noformēt individuālo pasūtījumu no jebkuras rūpnīcas, kuras produkciju uzņēmums pārstāv Latvijā. Mūsu speciālisti un dizaineri sniedz profesionālas konsultācijas, lai palīdzētu izvēlēties tieši Jums piemērotākās flīzes. Salonā „Flīžu Galerija” ir konkurētspējīgas cenas un vienmēr tiek piedāvātas arī speciālas atlaides noteiktām flīžu kolekcijām. Būsiet vienmēr laipni gaidīti mūsu flīžu salonā „Flīžu Galerija” Rīgā, Ganību dambī 24D! Padarīsim Jūsu dzīvi skaistāku kopā!

     

“Mēs rūpīgi sekojam tirgus tendencēm, nekavējoties reaģējot uz šī brīža klientu vēlmēm un vajadzībām. Lai nodrošinātu tādu flīžu kolekciju pieejamību tirgū, kas optimāli atbilst tieši Latvijas iedzīvotāju prasībām attiecībā uz cenu un kvalitāti, esam piedalījušies Erasmus for young entrepreneurs programmā, divus mēnešus pavadot vienā no vadošajām flīžu rūpnīcām Spānijā. Mācību brauciena laikā esam detalizēti izpētījuši daudzu kolekciju tehniskās īpatnības un dizainiskus risinājumus, nodibinājuši ciešākus kontaktus ar partnera uzņēmuma vadību, kā arī vienojāmies par turpmākās sadarbības izdevīgiem nosacījumiem. Rezultātā esam ievērojami paplašinājuši flīžu sortimentu noliktavā Rīgā, nodrošinājuši konkurētspējīgas cenas, attiecīgi ievērojami palielinot apgrozījumu.
Iesakām arī citiem aktīviem, uz attīstību vērstiem komersantiem izmantot ES programmu atbalstu, gūstot vērtīgas zināšanas un maksimāli apmierinot savu klientu vēlmes, kā arī aicinām klātienē pārliecināties par šīs ES iniciatīvas veiksmes stāstu mūsu flīžu salonā Ganību Dambī 24 D.”


Erasmus for young entrepreneurs video